Duben 2012

4. kapitola

25. dubna 2012 v 7:11 | Surynka |  Ničitel
Tak a je tu další kapitola. Dopsala jsem ji 15.4. Měla jsem trochu času, tak jsem ho efektivně využila. Ani nevíte, jak jsem ráda, že jsem měla možnost mít chvilku čas, psát povídku, chatovat s kamarádkou a koukat na film. Dneska vám nemám, co sdělit, takže si jen počtěte ;)


3. kapitola

18. dubna 2012 v 7:17 | Surynka |  Ničitel
Tak konečně jsem se dokopala k dopsání a zveřejnění kapitoly. Už mě to začíná bavit, protože... přituhuje! Stejnou měrou, jako jsem měla Pravou identitu vymyšlenou dopředu, mám Ničitele nepřipraveného, nerozmyšleného a prostě to ani nepíšu já, jako moje prsty, které samovolně jezdí po klávesnici, aniž by do toho měl mozek co mluvit. U jedné z mých knížek to tak bylo a ani jsem se pak nestačila divit, co zajímavého z toho vzešlo. Jakmile jsem ale nad pokračováním toho rozepsaného příběhu začala přemýšlet, vznikla z toho tak nehorázná kravina, že to asi budu v brzké době předělávat. Ale to bych musela mít sakra čas! Škola (no dobře,minulý týden ani ne... v pondělí velikonoční prázdniny, v úterý 5 vyučovacích hodin, ve středu 4, ve čtvrtek 3 a v pátek jsem tak dokonale popletla čas, kdy je sraz na metru, že jsem tam nedorazila a místo toho zamířila na nákupy do OC Chodov v Praze), učit se texty, dokončit ty šaty pro dramaťák, dopisovat sešity, trávit čas s rodinou, v neděli brzo vstávat (asi v 7), abych byla v 9 na koních, psaní povídek a scénářů a projektů na léto, k tomu ještě zábavné, ale únavné natáčení, takže opravdu nestačím a kde mám ještě brát čas na opravování rozepsaných knih?! Proč má den 24 hodin?! Proč nemůže mít aspoň 30! Asi domluvím naší planetce, ať se kolem slunce točí o pár hodin pomaleji a Benjamina Franklina, který vymyslel letní a zminí čas, který mi způsobil značný deficit spánku, asi vykopu z hrobu (až zjistím, kde je pohřbený) a uškrtím ho! Ale dost předlouchých a nudných stížností... Zde je další (doufám, že napínavá) kapitola ;)


POTTERMORE

17. dubna 2012 v 19:55 | Surynka

Já na Pottermore2. kapitola

11. dubna 2012 v 6:25 | Surynka |  Ničitel
Tak přináším další kapitolu. Musím vám všem, kteří jste komentovali tu předešlou, moc poděkovat. Nečekala jsem takový ohlas, říkala jsem si, že mi jimožná okomentuje třeba tak Shannen a ještě někdo a konec a najednou další tři dlouhé a hezké kometáře :) Moc děkuju :)
Tuhle povídku nehodlám nijak zvlášť rozvádět, protože podobné věci prostě líp vypadají ve filmu, než ve psané formě (ještě k tomu v takové psané formě, kterou vytvářím já)...
Kapitola má 3 strany a něco, ale vypadá to menší, protože mezi tím nejsou ty palcové mezery, jako u jiných povídek. Jde o to, že takhle to vypadá ve wordu víc knižně, i když na blogu se to tváří podivně :D Ale dost povídání, pokud máte zájem, čtěte ;)1. kapitola

6. dubna 2012 v 14:41 | Surynka |  Ničitel
Tak vám sem vkládám první kapitolu.Původně jsem ji chtěla přednastavit na středu 11., ale protože tu teď pár dní nebudu a nemohla bych tím pádem nic přidávat, vložím sem aspoň tohle. Je to něco úplně jinýho, než jsem dosud psala, takže se omlouvám za ten způsob, kdy možná místy nejasně něco popisuju, chvilku bude trvat, než naskočím do tohoto stylu, no...
Ale užijte si to ;)Prolog

4. dubna 2012 v 7:07 | Surynka |  Ničitel
Tak vám přináším originální povídku, stvořenou speciálně pro vás :) Je z futuristického prostředí a vypráví příběh mladé Kate Scottové, která je velícím důstojníkem na vesmírné lodi Orion. Nebudu zapírat, že mi inspirací pro tuhle povídku byl Vetřelec, i když jsem se snažila odlišovat, a vlastně jediné, co z toho zůstalo je, že základní myšlenkou je žena, bojující proti vesmírným příšerám. No doufám, že se vám to bude líbit, na další kapitolu se těšte... ještě nevím, jaký bude odstup mezi kapitolami, to ještě musím vymslet :) Ale konec povídání, zde je povídka:


Info atp./ Ničitel

2. dubna 2012 v 19:00 | Surynka |  Ničitel
Takže zde jsou informace (které budu průběžně aktualizovat a obohacovat o drobnosti, či větší drobnosti :D) k dlouho připravované povídce Ničitel.


Nápad na povídku

1. dubna 2012 v 17:32 | Surynka
Tak jsem jednou večer na chatě neměla co dělat, a začala jsem si čmárat. Vzhledem k tomu, čeho jsem schopná (když se snážím a neflákám to), topovažuju za trochu čmáranice. Seděla jsem na gauči a kreslila to ejn tak, na koleni a před televizí, ale vzniklo mi z toho tohle a já vám to sem teď vložím. Jedná se o nápad na povídku. Kdyby o ni byl zájem, jmenovala by se:
...I kdyby mě to mělo stát život, byla by z přelomu 19. a 20. století. Dvě sestry z bohatších kruhů si jsou velmi blízké a když jedné z nich zabijí manžela a všem oznámí, že zahynul nehodou, rozhodne se dokázat, že se jednalo o úmyslnou vraždu, kvůli jeho politické aktivitě, resp. kvůli jeho aktivitě proti současné politice. Její sestra se jí rozhodne pomoct a bude ji krýt. Ale je to jen vzehrubný nápad a vložila bych to sem jenom v případě, že byste o to měli zájem. Zatím vám sem vkládám dvě strany komiksu, kdyby se líbilo, hlasovalo by se, jestli byste to i dál chtěli vidět jako komiks, nebo byste radši psanou formu. V rozhodování v tomto případě (že povídku chcete) je potřeba přihlédnout i k tomu, že kdyby se jednalo o komiksovou formu, intervaly mezi "kapitolami" by byly delší, protože se tomusí malovat a musí to i nějak vypadat, že :D Ale konec povídání, tohle by se ostatně řešilo pouze v případě, že byste povídku chtěli. Zatím se podívejte na ty slibované dvě stránky a pak napište do komentářů ;)