Leden 2015

Šťastný Nový rok!

1. ledna 2015 v 17:36 | Surynka
Vítám vás v Novém roce a velice neoriginálně (tak, jako to des udělalo hodně blogerů) Vám chci popřát:


Vše nejlepší do roku 2015. Hodně zdraví, štěstí, lásky, přátelství a pohody. Ať se Vám vyhýbá vše zlé, včetně zlých a nepřejícných lidí. Přeju mnoho úspěchů, splněných přání a blogerům navíc i čas na blogování. Času je totiž v dnešní době paradoxně žalostně málo, přestože máme všechny různé druhy elektroniky, které by nám čas měly ušetřit :D Proto chce všem popřát dostatek času, protože ten je třeba vždy a všude ;-)


KRÁSNÝ ROK 2015!

Ale protože jsem ukecaná osoba, tak si s obyčejným přáním k roku 2015 nevystačím a dodám i pár drobností.

Silvestr jsem slavila s rodiči a strejdou a tetou v jazzovém klubu jménem Jazz Dock. Nachází se v Praze přímo na Vltavě u Jiráskova mostu a musím říct, že se mi tam moc líbilo. Večerem nás prováděly dvě skupiny (obě měly aspoň částečně slovenské členy) Carpet Cabinet a Pitch Bender. Obě byly skvělé a během večera a noci nás nečekal jen jazz, ale taky R'n'B, funky, soul atp. Program jel od 21:00 do 3:00 a moc jsem si to užila. (Což mohli zaznamenat mí přátele, kterým jsem na FB posílala do zpráv fotky a videa a taky lidé, co mě mají na Snapu, kam jsem taky přidávala videa :D ) No ale abych nemluvila jen o sobě, tak budu ráda, když se případný čtenář, který zabloudil na můj blog a přečetl si tento článeček, podělí o své SIlvestrovské zážitky v komentářích.

Tak co Váš Silvestr? :-)


A ještě se rovnou podělím o své plány co se tvorby týče. Nejsem na blogu moc aktivní a asi se to v nejbližší době nezmění. Slibovat to, nebo si dávat nějaké předsevzetí nemá smysl, v tomhle chci být realista. Ale něco mě napadlo. Mám tu strašně moc rozepsaných povídek. Navíc rozepsaných stylem, že tuje např.: jen prolog, někdy i první kapitola. To je celkem k ničemu.

Např.: taková Čistá hra. Její prolog měl velký úspěch (dost jsem se snažila, aby to mělo aspoň nějakou úroveň), ale nemyslím si, že budu mít nervy na pokračování, ne-li na dokonení. Proto jsem tuhle povídku přemístila do rozepsaných. Třeba se k ní někdy vrátím, třeba ne.

No a Strážci. Fantasy příběh, který (podle mě) nebyl ažtak marný. Jenže jsem si formou (jakou jsem to napsala a jak jsem nastavila příběh) dost naběhla a pokračvat bylo složité. Nedávno mě napadlo něco jiného a chvilku jsem si pohrávala s myšlenkou, že bych to dělala formou komiksu, jenže... znám se. Po dvou stránkách by mě přestalo bavit se s tím patlat. Proto jsem se rozhodla, že tenhle svůj nápad propojím se Strážci. Tzn., že Strážce čeká totální remake a v závěru asi nebudou mít nic společného s původní verzí strážců, ale když se zadaří, mohla by to být bomba. Ale neslibuju, že to tu bude nějak brzy. To ani náhodou. Je to nápad na věc, která se tu objeví prostě někdy.

A Život je boj je má srdcovka, kterou dokončit chci, jen je to složité. Nechci napsat další kapitolu jen proto, aby nebyla velká mezera za již zveřejněnou částí. To té povídce udělat nemůžu, tudíž si dávám na čas, věčně přemýšlím, píšu, přepisuju a vymýšlím a promýšlím a občas z toho magořím, protože pracuju skoro i ve snu. Ale s ŽJB neseknu, to tady zůstane a bude čekat na své pokračování a jeho fanoušci snad budou čekat také.

A to už je tedy skutečně konec. Doufám, že u toho aspoň někdo vydržel až do konce a pokud ano, má mou pochvalu. Ještě jednou, přeju suprový rok 2015 ;-) !!!